LUXUSNÍ DÁRKOVÉ BALENÍ ZDARMA KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE.
POŠTOVNÉ ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 1500 KČ.

JAK A PROČ NOSIT EXTRAVAGANTNÍ ŠPERKY

Comments (0)

JAK A PROČ NOSIT EXTRAVAGANTNÍ ŠPERKY

Svůj stříbrný prstýnek skoro nesundáváte, nosíte ho do práce i do společnosti. Víte, jak se jinak říká také šperkům? Doplňky! Doplnit mohou vaše oblečení, událost, na kterou se chystáte, nebo jen momentální náladu. Je načase vyplout z bezpečných vod univerzálních kousků.

LUXUSNÍ STŘÍBRNÝ PRSTEN S VELKÝM AMETYSTEM A ZIRKONYSTŘÍBRNÝ TŘÍBAREVNÝ NÁHRDELNÍK SE ZIRKONY

Rada do začátku. Opravdu se bojíte, abyste nevypadala jako smrk, co jste doma měla na Vánoce a děti na něm rozhodně prosadily tři krabice blyštivých ozdob? Začít můžete úplně jednoduše, když umírníte oblečení. Bílá košile a džíny jsou nestárnoucím spojením. Nápadný prsten s kamenem s nimi vytvoří báječný tým. A jestli vás na eleganci moc neužije, vyměňte košili za jednoduché bílé tílko. Náhrdelník hýřící barvami a třpytem na vás bude vypadat perfektně hlavně v létě, budete-li navíc opálená. Zkroťte nalíčení i účes, pokud se na to zatím necítíte. Jednoduchý culík a přirozené oční stíny v tělových odstínech jsou správnou volbou.

Jakmile trochu získáte jistotu, přijdete na to, že i výrazný šperk je kombinovatelný. Rozhodně se snese i s nápadnějším nalíčením, ale určitě to nepřehánějte. Kouřové oči a rudá ústa nejsou ta správná cesta. Klasickou červenou rtěnku použít ale můžete. Nechcete si připadat přehnaně „zmalovaná”? Vynechte tentokrát make-up.

A co nosit? Kromě nápadných náušnic nebo prstenů s výraznými kameny je trendy i vrstvení, ať už mnoha drobných tenkých prstýnků nebo pevných náramků, jichž si navlečete na zápěstí hned několik.

Nekombinujte víc podobně dominantních prvků. Prsten, náušnice a ještě náramek? Vezměte si pouze jeden z nich a nechte ho vyniknout, jako solitéru mu to bude slušet nejvíc. Takže už si nemůžu vzít další šperky? Můžete, budou-li opravdu jemné, nikdo po vás nechce, abyste například kvůli extravagantním náušnicím zavírala do krabičky snubní prstýnek.

Musíme dodat, že se na vás upře pozornost okolí. Ale buďte si jistá, že pokud se budete řídit našimi radami a se šperky to nepřeženete, vysloužíte si spíše pohledy obdivné za odvahu si něco podobného vzít a nakonec i za to, že vám to prostě sluší.