LUXUSNÍ DÁRKOVÉ BALENÍ ZDARMA KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE.
POŠTOVNÉ ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 1500 KČ.

Jak vybrat stříbrné náušnice podle tvaru obličeje

Comments (0)

Jak vybrat stříbrné náušnice podle tvaru obličeje

Přestože žena může na první pohled zaujmout perfektním úsměvem, výraznými lícními kostmi, hlubokýma očima nebo jen příjemnou barvou ve tváři, stále zůstává nejvíce dominantní tvar obličeje. Tato část bývá často opomíjena, ačkoli je velmi důležitá. Ať už se jedná o make up, brýle nebo šperky, vždy je nutné se soustředit právě na tvar, abychom dosáhly perfektního výsledku a slušelo nám to v každé situaci. Pomocí vhodně zvolených náušnic zvýrazníme naše přednosti a elegantně zamaskujeme nedostatky.

Určování tvaru není žádná složitá věda. Stačí se jen postavit před zrcadlo a zaměřit se pouze na sebe. Jako pomůcka poslouží  například rtěnka, pomocí které na zrcadle obkreslíte svůj obličej. Poté odstoupíte a porovnáte tvar s níže zmíněnými.

Druh obličeje: Čtverec 

Tímto tvarem se chlubí i herečka Keira Knightley, která chytře využívá ostré záhyby jako jednu ze svých kvalit. Obličej těchto proporcí má výrazné „hrany“, které je třeba mírně zjemnit. Podlouhlé náušnice obličej příjemně protáhnou a decentní kruhové tvary dodají jemnost. Naopak raději odložte masivní hranaté náušnice, které by mohli navodit hrubý dojem.

Stříbrné visací naušniceStříbrné perlové naušnice

Druh obličeje: Kruh

Připomínají-li vaše linie jablíčko, nezoufejte. Můžete se pyšnit roztomilým výrazem s dokonalými tvářemi. Tento obličej vypadá velmi mladě a svěže. Výběr náušnic zaměřte stejně jako „čtverec“ k podlouhlým typům šperku. Pokud vás nelákají větší náušnice, sáhněte po menších peckách, které budou jako třešnička na dortu k vaší jemnosti.

stříbrné naušnice s perlamivisací naušnice s kytičkami

Druh obličeje: Ovál jako zlatý střed

Zde už máme co dočinění s podlouhlejšími proporcemi a téměř dokonalým tvarem obličeje. Není třeba se trápit s velikostí náušnic. Využijte své výhody a experimentujte s různými druhy šperků. Rozličné geometrické tvary jako trojúhelník, čtverec nebo mnohoúhelník dodají tváři šmrnc a vy můžete pustit uzdu své fantazii.

visací geometrické náušnicenáušnice s trojúhelníky

Druh obličeje: Kosočtverec

Úzké čelo a dominantní brada. Tyto části jsou u kosočtverce výraznější než ostatní. Dobrou práci zde odvedou dvoudílné náušnice s dominantní horní i spodní částí. Zaměřit se můžete na náušnice ve tvaru slzy nebo zdobení výraznými kameny.

Krásné výrazné stříbrné náušniceStříbrné náušnice s perlami

Druh obličeje: Podlouhlý

Výška značně přesahující šířku. Nesymetrické rozměry vyrovnejte přesunutím pozornosti k uším a optickému rozšíření obličeje. Podlouhlé a úzké náušnice by proporce ještě více svisle protahovaly, a proto je vhodnější volit široké a krátké náušnice. Různé druhy pecek vykouzlí dojem perfektně vyvážených linií.

Výrazné peckové naušnice s perlouVýrazné stříbrné peckové náušnice

Druh obličeje: Srdce 

V tomto tvaru obličeje je to právě spodní část, která volá o zviditelnění. Ozdobte své uši jemným šperkem, který bude mít výraznější zakončení. Nevěnujte tolik pozornosti horní části náušnice, ale dbejte se na to, aby byla spodní část mohutná, lesklá a přitahující okolní zraky.

 Visací stříbrné naušnice s kytkouVýrazné náušnice se čtvercovým zirkonem