LUXUSNÍ DÁRKOVÉ BALENÍ ZDARMA KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE.
POŠTOVNÉ ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 1500 KČ.

Den matek se blíží. Nezapomeňte na tu svoji!

Comments (0)

Den matek se blíží. Nezapomeňte na tu svoji!

Víte, jaké významné datum připadá na květen? A tentokrát nemyslíme ani Svátek práce, a dokonce ani první květen, který je ve znamení líbání pod rozkvetlou třešní. Chtěli jsme vám připomenout jiný důležitý den. Je jím Den matek, jejž si připomínáme vždy druhou neděli v květnu. Proto nemá pevně stanovené datum. V některých zemích se slaví přesně 8. 5. a jinde byl sloučený s Mezinárodním dnem žen. Původ svátku musíme hledat už poměrně dávno – začal se slavit ve Velké Británii v 16. století. U nás se o jeho popularitu zasadila hlavně dcera prvního československého prezidenta T. G. Masaryka Alice.

Svou maminku máte rádi, a i když to ví, proč nevyužít příležitost k tomu udělat jí radost? Ale čím? Nic prý nechce a nic nepotřebuje. Vlastně jí stačí, že má vás a že jste zdraví a spokojení. Zapeklitý problém. Odmala vám foukala bolístky, dělala ošetřovatelku, kuchařku, řidiče, soudce ve vašich dětských sporech i osobního psychoterapeuta, když život nešel zrovna tou cestou, kterou jste si přáli. Stále je ale také ženou. I vaše maminka se ráda krášlí. Když jí pořídíte šperk, zároveň bude mít vás neustále tak trochu u sebe a vzpomene si na své dítko pokaždé, když pro třpytivou ozdobu sáhne do krabičky.

Kdo z vás zná svou maminku lépe než vy sami? A vy také víte, jestli je duší módní experimentátorka, takže ji nejvíce potěší nápadný prsten s velkým kamenem, jenž se bude skvěle hodit k té její rozevláté sukni, kterou tak ráda nosí, nebo minimalistka, a proto jí drobné náušnice nebudou překážet ani při denním nošení do zaměstnání. Perly zase rozbuší srdce všem elegantním maminkám, které jsou na podpatcích jako zrozené.

A rozhodně neprohloupíte s bílým kovem. Ať už zvolíte stříbrný prsten nebo vyberete třeba náramek. Zapadne totiž do jakéhokoli stylu a hodí se prakticky ke všem typům líčení nebo oblékání. Co jiného by mělo být ideální k vyjádření něžných citů než právě jemný lesk stříbra?