LUXUSNÍ DÁRKOVÉ BALENÍ ZDARMA KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE.
POŠTOVNÉ ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 1500 KČ.

Revoluce ve světě náušnic - záušnice

Comments (0)

Revoluce ve světě náušnic - záušnice

Náušnice určitě znáte. Ženy v naší kultuře provázejí tradičně už od miminkovského věku. Slyšela jste už o záušnicích? Co to vlastně je, jak je nosit a s čím je kombinovat?

 

Záušnice nebo náušnice?

 

Záušnice patří mezi výrazné doplňky každého dámského outfitu. Jsou moderní, sebevědomé a jsou vidět. Podobají se klasickým náušnicím, ale na rozdíl od nich obtáčejí celé ucho. Nosí se tedy za uchem, odtud je odvozen i jejich název. Většina modelů vyžaduje klasické propíchnutí lalůčku, další perforace boltce už kvůli jejich nošení potřebná není.

Záušnice nejsou, ač by se tak mohlo zdát, novodobým fenoménem. Dámy se jimi krášlily už v raném středověku.

 

Jak sladit záušnice s oblečením a dalšími šperky

 

Tehdejší záušnice se vyráběly z bronzu, ty moderní už jsou samozřejmě z drahých kovů. Mezi nejoblíbenější patří jednoznačně stříbro. Záušnice se i různě zdobí, najdeme na nich řetízky nebo kamínky. Tahle blýskající se nádhera skvěle oživí i velmi jednoduché oblečení v podobě džín a klasického bílého trička. Hodí se samozřejmě nejen na všední den, ale i na příležitosti slavnostní, například ples.

Perfektně vyniknou v krátkých vlasech a dají najevo, že klučičí sestřih určitě neznamená, že by vám chyběl dívčí šarm. Ani dlouhovlásky ovšem nemusejí zoufat, že záušnice nebudou mít ten správný šmrnc. Stačí si vlasy vyčesat do vysokého culíku. Tím odhalíte nejen uši, ale i svou šíji, což způsobí, že pohledy ostatních se na vás budou přitahovat doslova jako magnet.

záušnice

Oprostit se při nošení můžete i od tradiční symetrie. Nosit lze záušnice dvě anebo pouze jedinou. Kombinovat se samozřejmě dají i s běžnými náušnicemi. Ty svoje oblíbené tak zaručeně do šperkovnice neuklízejte.

záušnice  záušnice  záušnice